More Website Templates @ TemplateMonster.com - July 30, 2014!

Tváre Televízie SENZI motivujú a idú príkladom. Spievajú a hrajú s láskou aj z domu...

Televízia SENZI našla originálne riešenie, ako budú môcť jej interpréti koncertovať a zároveň motivovať ľudí, aby zostali doma.

Od stredy 18.03.2020 sme spustili na obrazovkách unikátny projekt malých živých koncertov, ktoré sú nakrúcané priamo doma u spevákov a kapiel. Hviezdy televízie sa divákom vždy najskôr prihovoria a následne spustia malý koncert svojich šlágrov. Celý projekt nesie názov "Srdcom s Vami" a veľmi rýchlo dokázal spojiť umelcov, ktorí v týchto dňoch prišli o prácu. Vďaka tomu sa vytvára silné spojenie umeleckej a diváckej sféry. Naviac, projekt pôsobí na televíznych divákov aj motivačne, keďže jasne naznačuje dôležitosť karantény pre najzraniteľnejšiu skupinu ľudí a to seniorov, hoci dnes môžeme hovoriť, že nielen ich. Projekt "Srdcom s Vami" je však otvorený aj pre umelcov, ktorí nie sú len tvárami televízie a chcú sa do projektu zapojiť. Televízia vyzýva aj umelcov všetkých generácií, aby sa prihovorili divákom cez obrazovku a ukázali im, že v tejto dobe je veľmi dôležitá spolupatričnosť, ohľaduplnosť a pomoc.

Pozrieť si koncerty

Malé koncerty interprétov Televízie SENZI vysielame každý deň a to každe dve hodiny. Postupne tak uvidíte všetky časti malých koncertov s príhovorom interprétov.

Každý deň patrí jednému interprétovi, alebo jednej skupine.

Všetky koncerty a ich jednotlivé časti budeme postupne zverejňovať aj na tejto webstránke www.lepsisvet.sk a taktiež na našom youtubekanále: https://youtube.com/televiziasenzi

Navštíviť Youtube-kanál Televízie SENZI

TV Senzi: LIVEHviezdy na váš event

Eva Máziková
Skvelá speváčka a zabávačka je výbornou voľbou pre každý event, kde sa chcete baviť naplno... [Viac o Eve a kontakt]
The Backwards
Najlepšia Beatles show na svete! To musíte zažiť aj u Vás! [Viac o kapele a kontakt]
Pavol Laták
Talentovaný spevák a hudobník si získa vaše srdce tanečnými ľudovkami a úsmevom! [Objednať speváka]
"Už mi lásko není 20 let" si budete spievať aj s ním. A ešte veľa dalších pesničiek, ktoré poznáte. [Objednať speváka]